Aktualnie koszyk jest pusty

Nasadka kątowa / kompensująca FAMAG® PRO 75 symbol 1597

W praktyce często zdarza się, że połączenia śrubowe mają być wykonane lub znajdują się w bardzo ciężko dostępnych miejscach. Praca większymi wkrętarkami w takich miejscach jest bardzo ograniczona bądź też zupełnie niemożliwa. W tykich sytuacjach pozostaje nam tylko praca wkrętakiem i wykorzystanie możliwości naszych dłoni. Siły i cierpliwość kończą się jednak w momencie kiedy do wkręcenia mamy dłuższy wkręt do drewna.

 

 

Profesjonalnym rozwiązaniem firmy FAMAG® dla tego typu sytuacji jest użycie nasadki kompensującej (kątowej) PRO 75 (symbol 1597).

 

 

Dzięki swojej zwartej budowie nasadka jest bardzo poręczna i ma możliwość przekazywania dużych momentów obrotowych. Zastosowanie zębatych kół stożkowych wewnątrz narzędzia, umożliwia przekazywanie długotrwałych obciążeń wynikających ze stosowania wiertarek lub wkrętarek akumulatorowych

 

Dodatkowym atutem nasadki jest możliwość stosowania krótkich wierteł spiralnych z chwytem wtykowym. Tego typu wiertła znakomicie nadają się do wykonywania wstępnych odwiertów pod płączenia śrubowe. Do tego celu oferujemy nawet niepełne wymiary wierteł, np.: 3,5mm; 4,5mm; 5,5mm; itd.

 

W ofercie FAMAG® znajdziecie Państwo pełne zestawy nasadek wraz z wiertłami wtykowymi, uchwytem do bitów, pogłebiaczem oraz dodatkowym uchwytem, w estetycznych drewnianych skrzynkach lub etui. Sama nasadka jest dostępna również oddzielnie, bez osprzętu. Serdecznie zapraszamy i życzymy lekkiej pracy.

 

 

 

                                       

W. ab (2014-11-25 12:54)
O firmie Produkty Nowości Newsletter Media