Aktualnie koszyk jest pusty

Pogłębiacz stożkowy FAMAG® seria 1775

Prezentujemy Państwu od lat sprawdzony w praktyce pogłębiacz stożkowy FAMAG® serii 1775.

To znakomite narzędzie idealnie nadaje sie do wykonywania pogłębień otworów w drewnie, materiałach drewnopochodnych oraz tworzywach sztucznych.

Dzięki nierównomiernemu osadzeniu siedmiu ostrzy na obwodzie głowicy, możliwa jest praca narzędziem bez drgań. Specyficzna geometria ustawienia ostrzy, przyczynia się do szybkiego odprowadzania wióra na zewnątrz i obniżenia temperatury pracy.

Od stycznia 2014 roku FAMAG® rozpoczął produkcję pogłębiacza serii 1775 wyłącznie przy zastosowaniu do jego produkcji, wysokojakościowej stali szybkotnącej HSS. Dzięki modyfikacji materiału wyjściowego, uzyskane zostały wyższe klasy twardości i idące za tym szersze możliwości zastosowań, przy jednoczesnym wydłużeniu żywotności narzędzia.

Wykonywanie pogłębień w twardych gatunkach drewna, laminowanych płytach drewnopochodnych czy też w tworzywie sztucznym, nie stanowi już problemu i odbywa się z niesamowitą lekkością.

Oczywiście praca w miękkich gatunkach drewna również jest łatwa i przyjemna przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości krawędzi pogłębień.

W ofercie FAMAG®, obok jednostkowych średnic Ø 10, 13, 16, 20, 25 i 30 mm; znajdą Państwo również 5-cio częściowy zestaw w estetycznej drewnianej skrzynce, a w nim średnice Ø 10, 13, 16, 20 i 25 mm.

Dobra wiadomość na koniec:

Pomimo wzrostu jakości, dotychczasowa cena nie uległa zmianie!

Robert Malinowski (2014-03-17 17:16)
O firmie Produkty Nowości Newsletter Media